Kursy walut EURO Kantor

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.35004.52004.46004.4900
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.70003.87003.75003.8500
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16300.17200.16920.1715
Flaga GBPfunt szterlingGBP4.90005.05004.98005.0400
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.05004.24004.10004.2000
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.57000.6200
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.41000.4500
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.39000.4300
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.58000.6500
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01000.0100
Flaga EUBeuro bilonEUB
Aktualizacja: 2020-11-27 16:49:57
Kurs na żywo: włącz
zamknij