Kursy walut EURO Kantor

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.42004.58004.52004.5600
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.75003.95003.77003.8700
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16700.17700.17370.1760
Flaga GBPfunt szterlingGBP5.10005.30005.20005.2600
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.00004.20004.09004.1600
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.59000.6300
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42000.4600
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.42000.4600
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.58000.6600
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.0140
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.5600
Aktualizacja: 2021-04-16 16:28:11
Kurs na żywo: włącz
zamknij