Kursy walut EURO Kantor

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.35004.50004.44004.4800
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.85004.17003.88004.1700
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16000.17000.16580.1683
Flaga GBPfunt szterlingGBP4.88005.05004.93005.0100
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.10004.24004.16004.2200
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.56000.6100
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.40000.4400
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.38000.4300
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.58000.6500
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.01400.01300.0130
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.4800
Aktualizacja: 2020-07-11 12:59:36
Kurs na żywo: włącz
zamknij